Photos

Christmas inspiration

15. listopadu 2014 v 17:53 | Nicki
Untitled
Už přes týden jsem sem nepřidala žádný článek, takže jsem si řekla, že už je načase. Doufám, že v prosinci už budu přidávat mnohem zajímavější články než teď a mnohem mnohem častěji. Dneska tady mám nějaké vánoční a zimní fotky. Vím, že je na to trošku brzo, ale strašně se na Vánoce těším. :D Jako vždy jsou fotky z weheartit. :) Jak už jsem ale několikrát říkala, mám v plánu sem začít dávat mé vlastní fotky, ale nějak jsem se k tomu nedostala.

Photos - WeHeartIt #04

28. října 2014 v 20:21 | Nicki
Only Me | via Facebook
Zase mám pro vás jen fotky z weheartit... Mám v plánu sem začít přidávat víc vlastních fotek, ale furt jsem se nedostala k focení. Snad už brzo něco nafotím a dám to sem :)

Photos - WeHeartIt #03

19. října 2014 v 18:38 | Nicki
(100+) Tumblr
Poslední dobou to tady hrozně zanedbávám a hrozně mě to mrzí, takže se to budu snažit trošku vylepšit. Taky bych chtěla začít zase trošku víc fotit, protože se tomu vůbec nevěnuju a to mi je taky líto, tudíž očekávejte nějaké fotografické články, snad. :) A možná i nějaký módní, uvidíme. :D No, dneska tu pro vás mám zase nějaké fotky z WeHeartIt.

Photos - WeHeartIt #02

26. září 2014 v 18:14 | Nicki
Untitled
Už nějakou dobu tu nebyly žádné fotky, takže přináším další z WeHeartIt... :) Dávala bych sem i moje fotky, ale nějak teď nefotím. :/ Chtěla bych začít fotit něco ve stylu těchto fotek, ale... :D No, nemám žádné "modelky" a většinou nenatrefím na tak krásnou přírodu a tak, takže fotím jenom oblohu. :D

Photos - WeHeartIt #01

7. září 2014 v 9:19 | Nicki
Kitty
Už několikrát jsem se zmiňovala o tom, jak hrozně miluju WeHeartIt... Jsou tam tak strašně inspirativní a krásné fotografie, citáty. Chodím tam vždycky, když nemám co dělat nebo když se chci odreagovat a nebo když se potřebuji inspirovat. V tomhle článku bych se s vámi chtěla o nějaké ty fotky podělit. :)

Fotky - random

5. září 2014 v 20:04 | Nicki
Friendship ❤️
Dneska pro vás mám fotky, které jsem za poslední dobu nafotila... Jsou to takový "random" věci, prostě náhodný fotky, který jsem našla v počítači a chtěla se o ně s vámi podělit... :D :)

Fotky - měsíc

9. srpna 2014 v 12:39 | Nicki
moon ☼

Fotky - obloha

5. srpna 2014 v 9:19 | Nicki
 
 

Reklama