Jednorázovky

Ztracená

25. prosince 2014 v 15:28 | Nicki
:/
Většinou, když mám dobrou náladu, tak píšu depresivní povídky. Nechápu to, ale je to tak. Ne vždycky, ale hodně často. Píšu o věcech, které necítím a třeba jsem ani nikdy necítila... Už dlouhou dobu jsem sem nic nedala, tak tady je jedna, kterou jsem našla v nějakým sešitě.

Vzpomínka

18. září 2014 v 20:31 | Nicki
foreverly | via Tumblr
Dřív jsem pořád hrozně ráda psala básničky ještě víc než povídky... No dřív zní jak před třema lety nebo tak, ale ono je to spíš tak před půl rokem. Každopádně jsem prostě už dlouho nenapsala žádnou básničku a kámoška nějaké psala dneska ve škole, takže to mě inspirovalo se k tomu zase aspoň trošku vrátit. :)

This is the end...

11. září 2014 v 12:12 | Nicki
(2) Tumblr
Když chci vždycky napsat nějakou jednorázovku, chytí mě strašně divná nálada a já píšu takovýhle věci. Já prostě nejsem schopná napsat normální jednorázovky jako všichni normální lidi. To je nemožný. Ani nevím, proč to sem vlastně zveřejňuju, protože je to divný. Jen tak pro informaci, ani trochu to nesouvisí s mým životem, ani životem nikoho, koho znám... něco jsem naťukala do klávesnice a vzniklo z toho tohle. Jestli tu podobné věci nechcete (což pochopím :D), už to psát nebudu. Nebo možná jo, ale ne zveřejňovat.

Why?

12. srpna 2014 v 14:28 | Nicki
road
Minule jsem psala, že mám problém s psaním jednorázovek, ale nějak jsem se do toho dostala a začalo mě to bavit... :D Snažím se je ale trošku prodloužit, protože ta minulá byla úplně mega krátká, každopádně tahle taky není o moc delší. Snad postupem času. :D Opět je trošku depresivní... Nemám žádný deprese nebo tak, ale nějak prostě, no... :D

Keep running or you will die

8. srpna 2014 v 20:13 | Nicki
RUN!
Mám problém s tím, že neumím psát jednorázovky... Když mě něco napadne, vznikne z toho něco delšího... Včera jsem měla ale strašnou chuť něco takovýho napsat a vzniklo z toho todle. Je to mega divný, mega krátký a možná mírně depresivní? Ani ne... no trošku. :D Takže schválně napište, jestli mám něco takovýho ještě napsat nebo jestli je to moc divný! :)
 
 

Reklama