Fashion

Hair

30. října 2014 v 12:57 | Nicki
add a caption
Dneska jsem se po dlouhé době zase dívala na "česací" video na YouTube. Po tom, co jsem se ostříhala, už jsem se na ně přestala dívat, protože nebyl důvod... navíc mě to občas nutilo k tomu, aby mi chyběly dlouhé vlasy.

Fashion style

7. října 2014 v 10:15 | Nicki
fashion

Girls always have one "girly" thing they love the most...?

22. září 2014 v 12:30 | Nicki
Pinterest
Když jsem byla před rokem v Anglii, tak ta paní, u které jsem byla ubytovaná spolu se třema kamarádkama, jednou říkala, že si myslí, že každá holka má z těch "klasických holčičích" věcí jednu nejoblíbenější... (Tím myslela oblečení, bižuterii, boty + kabelky, líčení, a nehty.) Já si myslím, že je to pravda, ale jako takový ty typický "holčičí" holky mají rádi více méně všechno z toho, akorát něco malinko víc - jako třeba já. Prostě mají rády, když vypadají skvěle co se týče všeho... Ale snad chápete, jak to myslím, že něčemu prostě věnujeme větší pozornost.

Barevné čočky

21. září 2014 v 8:08 | Nicki
Eye makeup
Už hrozně dlouho si chci koupit barevné čočky. Proč? Mám vážně ráda svojí barvu očí, ale mám ještě radši změny. A oči, to mi příjde velká změna, takže bych chtěla čas od času změnit svůj vzhled tím, že bych nosila barevné čočky. Trošku experimentovat... :) Chtěla bych se vás zeptat, jaké si myslíte, že si mám koupit čočky, jaké by se ke mně nejvíce hodily. :)

Back to school - Outfits / Prague haul

30. srpna 2014 v 16:05 | Nicki
Vím, že dávat tohle jako úvodní fotku je malinko... nevím jak to nazvat... :D No ale já nemohla odolat. Vypadá to jako když mám ruce tak 100x tmavší než ve skutečnosti. :D

Tohle bude takový netradiční článek, nic takového zatím nemám, ale mám v plánu sem podobné věci přidávat častěji, jestli budete chtít.

Summer nailbook

21. srpna 2014 v 12:49 | Nicki
Tumblr

My hair story

28. července 2014 v 13:50 | Nicki
 
 

Reklama