Blbosti

To-Do list 2015

15. prosince 2014 v 20:38 | Nicki
Christmas candy cane
V minulém článku jsem se zmiňovala o tom, že si budu na příští rok dělat seznam věcí, který chci udělat... Takže jsem si říkala, že pár bodů bych vám sem mohla dát :)

Vánoce, Nový rok a předsevzetí

11. prosince 2014 v 20:28 | Nicki
Daydreaming♥ | via Tumblr
Opět jsem už hrozně dlouhou dobu nic nepřidala, takže jsem si řekla, že už je fakt načase. A rozhodla jsem se mluvit o Vánocích, novém roku a předsevzetích (velmi originální, já vím), jak už říká název. Vím, že jsou takové články teď na hodně blogách (blozích?), ale jelikož mám teď takovou hrozně vánoční a nádhernou náladu, musela jsem to napsat.

Almanach (týden v tichém domě)

30. listopadu 2014 v 13:29 | Nicki
A | via Tumblr
Taky vám ten citát přijde naprosto geniální?

Na začátek tohoto článku bych vám chtěla jen poděkovat za vaše pochvaly u předchozího článku. Vážně jsem nečekala, že moje angličtina vám bude připadat tak super :D :)
Poslední dobou píšu víc než kdy jindy. Čímž myslím povídky, to vám asi došlo. Vždycky mě to bavilo, psala jsem už jako malá holčička, v podstatě hned, co jsem se naučila psát. Přijde mi ale, že mě to baví čím dál víc. Tak před půl rokem jsem psala jen občas, když jsem měla nápady. Teď aspoň něco málo napíšu každý den. To ale není tak úplně pointa tohohle článku.

Me

25. listopadu 2014 v 21:55 | Nicki
strawberry pancakes | via Tumblr
Nevím, jestli jsem se už zmiňovala o semináři angličtiny, který mám ve škole, myslím, že jo... Každopádně jsme dostali zadání napsat esej o sobě. A měli jsme tam zakomponovat otázky typu: Who is the real me? What do I hope to achieve? What does being me mean to me? How do I differ from others? Chtěla jsem vám to sem dát. Ještě to není tak úplně hotové, do čtvrtka to ještě doladím, ale i tak to sem dám teď. :) Říkala jsem si, že to překládat nebudu, protože některé věci se ani přeložit nedají, nebo jako jo, ale nebude to znít tak dobře. :D Omlouvám se za nějaké případné chyby v angličtině ;)

Some facts about me

16. listopadu 2014 v 10:53 | Nicki
👌
Napadlo mě, že bych sem mohla dát nějaké fakty o sobě, protože jsem v létě sice dělala jednu challenge, kde jste se o mě mohli něco dovědět, ale chtěla jsem to i tak napsat, protože spousta z vás to nečetla a navíc jsem si říkala, že by bylo fajn, kdybyste se dozvěděli něco o osobě, která tenhle blog píše. :D :)

Quotes #03

6. listopadu 2014 v 20:25 | Nicki
Tumblr
V pondělí jsem slibovala, že v úterý přidám článek... No a je čtvrtek. :D Každopádně konečně tu nějaký článek zase je. A to citáty. Zatím jsem myslím přidávala jen citáty na obrázkách, teď jsem se rozhodla pro to, že to udělám trošku jinak, že se k tomu nějak vyjádřím. :)

3.11. 2014

3. listopadu 2014 v 19:27 | Nicki
♥
Ahoj, chtěla jsem se už zase omluvit za to, že to tady tak strašně zanedbávám... Už několikrát jsem slibovala fotky, módní články a tak, ale nějak na to není moc čas a navíc bych k tomu potřebovala další lidi, koho bych mohla fotit + kdo by mohl fotit mě, a ty jsem zatím nenašla. Vážně na tom chci pracovat, ale asi to bude nějaký čas trvat.
Navíc další důvod, proč tu moc nejsem, je ten, že jsem si založila nový blog na blogspotu. Je to úplně něco jiného než tady, píšu tam spíš jen úvahy a tak trochu deníček. Kdyby vás to někoho zajímalo, klidně vám dám adresu. Jsou tam zatím jen dva články, ale dneska snad napíšu další.
To bude asi pro dnešek všechno, zítra snad přidám nějaký článek. A ještě jednou se moc omlouvám.
Nicki

16. 10. 2014

16. října 2014 v 19:59 | Nicki
Untitled
Nedokážu vám moc říct, o čem tenhle článek bude, protože tak trochu nemám tušení, ale potřebuju něco napsat...

Quotes #02

12. října 2014 v 20:06 | Nicki
pink | via Tumblr
Už nějakou dobu tady nebyly citáty, takže tady jsou... :)

Beautiful creatures

8. října 2014 v 20:37 | Nicki
Hunters Lodge
Když jsem psala článek o psaní, tak jsem se tam zmiňovala o jedné povídce, kterou jsem napsala před třemi lety. Někdo z vás psal, ať jí sem přidám, tak tady je. Nejdřív ale musím říct pár slov na úvod... Pravděpodobně to není tak dobré, jak jsem to popisovala, ale je to lepší než to, jak píšu teď. Je to pouze začátek a mám v plánu z toho udělat "knihu", někdy... Takže to není ani trochu dokončené, řekněme tak tři stránky ze sta. :D Napište do komentářů, co si o tom myslíte, zajímal by mě váš názor :)
 
 

Reklama