Tips &Tricks - Get ready super fast

24. září 2014 v 10:08 | Nicki |  Tips & Tricks
Rozhodla jsem se napsat tenhle článek, protože začala teď škola a řekla jsem si, že by se to někomu mohlo hodit... A to jsou rady na to, jak vypadat lidsky, když nemáte moc času předtím, než musíte odejít z domu.


Já osobně, když jdu do školy, tak mám čas na udělání úplně všeho, co ráno potřebuju udělat, 30 minut. Spíš 25, ale 30 zní líp. :D A to vstávám v půl šesté ;)

1. Udělejte si svačinu den předem. Mě svačinu díky bohu dělá mamka, protože jinak bych to fakt nestíhala, ale pokud vy nemáte to štěstí, nejlepší je si jí udělat večer. Další možnost je, že si potom samozřejmě můžete koupit jídlo ve škole, nebo po cestě do školy, ale ne každý má tu možnost.
2. Připravte si věci, co si chcete vzít na sebe večer. Tohle je problém většiny holek a to, že se hrabou ráno ve skříni a prostě furt nic... Nemáte vůbec čas a jste prostě v háji. :D Já už si to oblečení připravuju večer tak dva roky a vážně to ušetří strašně moc času!
3. Dejte si učení do tašky už večer. Takže prostě a jednoduše, všechno dělejte večer. :D Dobře, na tohle někdy zapomínám, a taky si úkoly házím do tašky hodně často až ráno, ale když musíte tohle všechno udělat ráno, tak to nikdy nemůžete stihnout.
4. Nařiďte si budík tak o 10-20 minut dřív, než musíte. Nařiďte si jich víc. Tohle podle mě dělá většina lidí, ale i tak jsem si řekla, že to sem napíšu. To, že si ho nastavíte dřív není tak nápomocný, ale když si dáte druhý budík na čas, kdy byste ještě byli schopní dorazit do školy včas, tak to se hodit vážně může, protože když se vyčerpaně podíváte na hodiny a zjistíte, že je nejvyšší čas vyrazit, budete hned vzhůru.
5. Udělejte si každodenní make-up rutinu. Tohle mi taky docela pomáhá, protože potom nepřemýšlím nad tím, co se sebou mám udělat. Korektor, pudr, řasenka a tadááá. :D Jako může to být i trošku komplikovanější, ale je dobrý dopředu vědět, co máte udělat. A když na to nezbyde čas, prostě na to kašlete, nahoďte rtěnku a brýle a jděte. A nebo se vykašlete i na to a jděte do školy trošku jako zombie. :D

Řekla bych, že jsem snad řekla to nejdůležitější... Takhle to dělám už dva roky a zvládám to skvěle. :) Snad to aspoň někomu z vás pomohlo :D
Nicki
 


Komentáře

1 Ilyya Lay Ilyya Lay | Web | 24. září 2014 v 18:36 | Reagovat

Já si vždycky nařídím budík o 20 minut dřív , než mám vstávat a pak ho típám po 5 minutách :D. Většinou mě to po 4 až 5 odklikávání přestane bavit , tak už vstanu :D.

2 steel32 steel32 | Web | 24. září 2014 v 19:22 | Reagovat

až na ten druhej bod tak všechno dělám :D
a ta svačina mi zase zabírá čas večer, mrcha jedna :DD

3 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 25. září 2014 v 23:11 | Reagovat

Já bych bez toho, aniž bych neměla rozmyšlené, co si další den obleču, ani neusla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama