Recenze - Dermacol vampire mascara

25. srpna 2014 v 15:09 | Nicki |  Recenze
Dneska pro vás mám první kosmetickou recenzi a to na řasenku Vampire od Dermacolu, která slibuje mega dlouhý řasy...


Prodlužovací řasenky mám asi ze všech nejradši. Je samozřejmě nejlepší, když řasenka dodá vašim řasám objem i délku, ale když bych si měla vybrat, jestli chci objem nebo délku, tak bych zvolila délku. Což byl důvod, proč mě tenhle produkt nalákal. A další bylo jméno... :D Ano, nejméně podstatná věc, ale já jako milovnice upírů, jsem prostě chtěla vlastnit něco s tímto názvem. Vlastně mám i lak vampire, ale u toho jsem o tom jménu ani nevěděla.
No a teď kvalita. Řeknu to jednoduše - katastrofa. Zaprvé - ta řasenka naprosto příšerně smrdí. Nevím, čím to je, ale je to fakt děs. Zadruhé - slepuje, jako hodně, i při první vrstvě. A zatřetí - opadává. Ano, sice možná dělá vážně docela dlouhý řasy, ale jelikož slepuje, vypadá to příšerně.
Takže jediná dobrá věc na téhle řasence je jméno a možná ještě kartáček. Říkala jsem si, že si ho nechám a zkusím ho použít s jinou řasenkou...
Cena je nějak ke 200,- Já to kupovala ve slevě asi za 160,-. Takže rozhodně si to nekupujte, protože to za to ani trochu nestojí.

Zkoušeli jste jí?
Nicki
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama