Povídky + informace k následujícímu týdnu

8. srpna 2014 v 8:19 | Nicki |  Blbosti
.
Takže první důležitá informace je, že zítra odjíždím na týden do Německa. Mám sice přednastavené články, ale nebude tam wifi, takže nebudu moct reagovat na vaše komentáře. Každopádně si tam beru notebook a mám v plánu hodně psát a včera jste mi psali, že byste povídky četli, tudíž se vás chci zeptat, co byste chtěli, abych nejvíc psala:

1. Just give him another chance
Osmnáctiletá Nicole má normální a celkem nezajímavý život. Tráví čas se svými přáteli a rodinou. Jednoho dne se její život naprosto zhroutí. Jediné, co jí drží nad vodou, jsou její povídky. Co když to nejsou ale jen obyčejné příběhy? Co když je to něco víc?

2. Jednorázovky
Co víc dodat... Prostě nějaký krátký blbosti :D

3. TVD ff
Dostala jsem nápad na ff na upíří deníky. Ovšem nebude to úplně klasická ff. Budou tam upíři a tak, ale nebudou tam nijak moc ty postavy ze seriálu.

4. Strážný anděl
Není to oficiální název, takže... Nemám to moc promyšlené, takže se na tom musí zapracovat. Každopádně jméno nasvědčuje tak trochu tomu, o čem to bude. Normální život jedné dívky se jednoho dne zvrtne, když zjistí, že má strážného anděla, který jí miluje.

5. Dva světy
Opět neoficiální název a opět nepromyšlené. Spočívá to v tom, že někteří lidé mají svého vlastního "dvojníka" tak nějak rozdvojenou osobnost - ovšem v jiném světě. Aby přežili, musí se do toho světa dostat a najít ho.


Takže co myslíte? Která možnost se vám zamlouvá nejvíc? (můžete i víc než jednu) Nebo žádná? :D
Nicki
 


Komentáře

1 vampire girl IS vampire girl IS | Web | 8. srpna 2014 v 18:55 | Reagovat

Tak zaprvé: moc krásný obrázek s vlkem.
Za druhé: Na konci prázdnin jedu taky do Německa,tak si to tam užij :)
A za třetí:Nejraději bych si přečetla povídky o upírech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama